Gosau

Gosau, v překrásné oblasti Dachsteinu - Salzkammergutu.  Především poloha v oblasti s dostatkem sněhu zaručují perfektní zimní dovolenou!.  Udržované běžecké tratě, jízda s koňským spřežením, sáňkářské dráhy, zimní metaná a setkání s domácími u jednoho stolu, tzv. „Stammtischtreffen“, zvou k příjemné odpočinkové rodinné dovolené.
 
Na naše „malé“ hosty čeká dětský lyžařský park Sumsiland v Gosau, kde  při lyžování zažijí mnoho legrace. Očekává je závodní rychlodráha, trasa pro první carving, sněhový kolotoč a obrovská ledová věž. Sumsiland v Gosau – zde se z malých stanou velcí!
Kouzelný koberec, vlnová dráha nebo Sumsilouka s pohádkovými postavičkami – zde se Vaše děti naučí hravě lyžovat.

V rodinné lyžařské oblasti se klade důraz na výhodné ceny pro celou rodinu.  Děti do 6 let (narozeny po 1. září 2000) lyžují s  „Miniskipasem“ na všech zařízeních lyžařské oblasti Dachstein West zdarma.
Jednou týdně je možné lyžovat za umělého osvětlení!

www.inneres-salzkammergut.at
www.krippenstein.com

Nová rubrika

11.11.2018 00:00
Sberbank, a.s. - směnárenské operace BEZ POPLATKU.  Zároveň si můžete ihned pořídit cestovní pojištění. Ušetříte kroky a starosti. Aktuální kurzový lístek Sberbank, a.s. - klikněte na odkaz...

Kalendář akcí

25.11.2016 08:00
Zúčastněte se 59. ročníku největšího květinového festivalu v Rakousku od 25.5. - 28.5.2017. Tisíce narcisek volně kvetoucích na horských loukách. V rámci slavností je velkolepý průvod městečkem Bad Aussee a jezerní promenáda vytvořených narcisových figurek, které reprezentují jednotlivé obce...

Kontakt

Ing. Slavěna Langová Plzeň
+420 602 955 977 Dachstein-dovolena@seznam.cz