Lyžařské tarifní sdružení Schneebärenland

... je tarifní aliance s medvědí silou, spojující čtyři neobyčejné oblasti zimních sportů: novou Tauplitz, Loser, Planneralm a Riesneralm.

 

Celá »ČTYŘKA« je vybavena nejmodernějším zasněžováním, ale tím pravým tajným tipem pro všechny zimní sportovce se stává díky svému přírodnímu sněhu, méně lidem na sjezdovkách a překrásné přírodě.

Některé přednosti
Skipasy, zakoupené na nové Tauplitz (od 1,5 denního) a samozřejmě i sezonní skipasy platí  v celém tarifním sdružení Schneebärenland. S ledním medvídkem rozhodně ušetříte, protože  tarify - denní, vícedenní i celosezonní - jsou citelně levnější než ve většině dalších lyžařských oblastí v Alpách. 


Více informací najdete na: www.schneebaerenland.com/

Nová rubrika

11.11.2018 00:00
Sberbank, a.s. - směnárenské operace BEZ POPLATKU.  Zároveň si můžete ihned pořídit cestovní pojištění. Ušetříte kroky a starosti. Aktuální kurzový lístek Sberbank, a.s. - klikněte na odkaz...

Kalendář akcí

25.11.2016 08:00
Zúčastněte se 59. ročníku největšího květinového festivalu v Rakousku od 25.5. - 28.5.2017. Tisíce narcisek volně kvetoucích na horských loukách. V rámci slavností je velkolepý průvod městečkem Bad Aussee a jezerní promenáda vytvořených narcisových figurek, které reprezentují jednotlivé obce...

Kontakt

Ing. Slavěna Langová Plzeň
+420 602 955 977 Dachstein-dovolena@seznam.cz